Ocena użytkowników:  / 0

Meble na wymiar - produkcja i montażPrzystępując do urządzania naszego domu i mieszkania, rodzi się problem zbyt małej powierzchni pomieszczenia. Naturalnie oczekujemy pięknego, modnego i maksymalnie funkcjonalnego oraz dostosowanego do naszych potrzeb wnętrza w postaci unikalnych mebli na wymiar.

Czytaj więcej: Meble na wymiar

Ocena użytkowników:  / 1

Meble na zamówienie. Porady jak wybrac dobre meble?Stworzenie mebli wg indywidualnych wymagań klientów jest procesem złożonym i uzależnionym w głównej mierze od precyzyjnego przygotowania projektu mebli na wymiar

Czytaj więcej: Meble na zamówienie

Ocena użytkowników:  / 4

Meble do kuchni. Porady i sugestie dotyczące kuchni na wymiar.O wyjątkowej kuchni na wymiar marzy każda pani domu. W sklepach znajdziemy wiele gotowych kuchni ale często ich jakość oraz bardzo mała praktyczna możliwość dopasowania do naszych pomieszczeń, decyduje o tym, że środki, które inwestujemy w naszą wymarzoną kuchnię nie są adekwatne do efektów oraz naszych potrzeb.

Czytaj więcej: Meble do kuchni

Ocena użytkowników:  / 0

Meble dziecięce i młodzieżowe. Przykładowe projkety mebli na wymiar dla dzieci i młodzieży.Każdy wcześniej czy później staje przed koniecznością wyposażenia w meble pokoju swojego malucha. Właściwy dobór mebli dziecięcych, to nie tylko estetyka ale głównie kwestie bezpieczeństwa i ergonomii dla  naszych małych pociech. 

Czytaj więcej: Meble dziecięce

Ocena użytkowników:  / 0

Meble do sypialni i elementy wystroju sypialni. Meble sypialniane wykonywane na zamówienie klienta.Sypialnia jest naszym najbardziej intymnym pomieszczeniem w domu lub mieszkaniu, miejscem gdzie osoby postronne nie mają dostępu. Ten fakt powoduje, że naszej sypialni często przykładamy zbyt mała rolę i w momencie projektowania mebli sypialnianych zapominamy jak ważną rolę spełnia ona w naszym życiu. 

Czytaj więcej: Meble do sypialni

Ocena użytkowników:  / 0

Meble pokojowe. Przykładowe wykończenia wnętrz mieszkania.Obecne trendy w aranżacji mebli pokojowych wymuszają taki dobór mebli aby salony posiadały jak najwięcej wolnej dostępnej przestrzeni, a jednocześnie były przytulne dla swoich domowników. 

Czytaj więcej: Meble pokojowe

Ocena użytkowników:  / 1

Blaty kuchenne. Ich charakterystyka i cechy podstawowe.Kuchenny blat na co dzień służy nam głównie do przyrządzania codziennych posiłków. Blat jest newralgiczną i niezmiernie istotną częścią każdych mebli kuchennych. To na nim kroimy warzywa i owoce, na nim przygotowujemy nasze codzienne posiłki i stawiamy gorące naczynia, garnki oraz talerze. 

Czytaj więcej: Blaty kuchenne

Ocena użytkowników:  / 1

Okapy kuchenne. Aranżącje i montaż w kuchniach na wymiar.Okap kuchenny podobnie jak i inne części kuchni - piekarnik, kuchenka czy też lodówka, jest podstawowym i niezbędnym elementem każdej kuchni na wymiar. W sprzedaży dostępny jest szeroki i zróżnicowany cenowo wybór tych urządzeń.

Czytaj więcej: Okapy kuchenne

Ocena użytkowników:  / 4

Sprzęt AGD do zabudowy kuchni na wymiar i mebli kuchennych.Dzisiejsza nowoczesne kuchnia nie mogłaby istnieć bez dziesiątków podstawowych narzędzi i sprzętów AGD, najczęściej zmechanizowanych, których podstawową koniecznością ich obecności w kuchni jest pomoc domownikom i ułatwienie w codziennych obowiązkach pani domu. Kuchnie i meble kuchenne znacznie odbiegają swoimi możliwościami od kuchni naszych mam i babci.  

Czytaj więcej: Sprzęt AGD do zabudowy

Ocena użytkowników:  / 1

Montaż mebli kuchennych na wymiar i indywidualnych mebli na zamówienie.Każdy z nas miał lub będzie miał w swoim życiu okazję zmierzyć się z montażem mebli w swojej kuchni. Zakup mebli kuchennych najczęściej sprowadza się do wizyty w salonie meblowym lub coraz częściej wykorzystujemy Internet, gdzie możemy wyszukać pożądane meble kuchenne na wymiar. 

Czytaj więcej: Montaż kuchni

Ocena użytkowników:  / 1

Projekty kuchni i aranżacje wnętrz kuchni. Meble kuchenne na wymiar.Urządzając nasze mieszkanie lub dom pragniemy aby wygląd jego odpowiadał potrzebom i naszym oczekiwaniom. Wymagamy aby w jego pomieszczeniach czuć się wygodnie i dobrze oraz oczekujemy od naszego domu aby był miejscem, gdzie zawsze z wielką przyjemnością wracamy.

Czytaj więcej: Projekty kuchni

Ocena użytkowników:  / 1

Projekty kuchni oraz aranżacje kuchni i projekty mebli kuchennych.W zaprojektowanej i urządzonej indywidualnie kuchni na wymiar znajdziesz miejsce na wszystkie niezbędne urządzenia i naczynia kuchenne oraz pozostałe przydatne detale wpływające na szybkie i funkcjonalne przygotowanie codziennych posiłków, jednocześnie zachowując ład i porządek.

Czytaj więcej: Elementy i wyposażenie wnętrz