O Nas

Firma STYL DOM MIX produkuje i montuje meble na zamówienie od 1999 roku i oferuje klientom produkty oraz najwyżej jakości usługi, potwierdzone opiniami osób prywatnych i firm dla których przygotowaliśmy indywidualnie zaprojektowane oraz wykonane meble dla domu i biura.

Wykonujemy zarówno klasyczne, stylowe jak i nowoczesne meble na wymiar, przygotowane pod indywidualne potrzeby i wymagania naszych klientów. Specjalnością firmy są meble kuchenne na wymiar, meble młodzieżowe i dziecięce, szafy wnękowe do zabudowy, meble do sypialni, garderoby, meble pokojowe, sypialne oraz meble łazienkowe. Na Państwa życzenie, przygotujemy unikalny i indywidualny projekt funkcjonalnych mebli na zamówienie, mebli dla całego domu, mieszkania bądź biura. Nasze meble dostarczymy i zmontujemy zarówno w Warszawie i aglomeracji warszawskiej, jak też na terenie całej Polski.  Szerokie i praktycznie nieograniczone możliwości realizacji naszych mebli wykonanych na Państwa zamówienie, umożliwia nam przygotowanie bardzo atrakcyjnej oferty, a klientom naszym daje gwarancję zakupu niebanalnie zaprojektowanej i profesjonalnie wykonanej kuchni na wymiar, dostosowanej jednocześnie do potrzeb oraz oczekiwań, które nowoczesna kuchnia powinna spełniać.

Nasze dotychczasowe realizacje i przykładowe projekty kuchni, mebli i materiałów wykorzystywanych do ich produkcji, możecie Państwo obejrzeć i zapoznać się z nimi osobiście w naszym warszawskim salonie mebli kuchennych, który mieści się na Sadybie, przy ulicy Muszyńskiej 25. Warto naszym zdaniem zapoznać się również z przykładowymi realizacjami mebli oraz naszymi inspiracjami zamieszczonymi na stronie internetowej firmy – stronie, którą oddajemy do Państwa dyspozycji.

STYL DOM MIX meble kuchenne

 

Podstawą naszych dotychczasowych sukcesów jest Państwa zadowolenie z wykonanej usługi i zakupu mebli firmy STYL DOM MIX. Jest ono również gwarancją właściwie dobranej i prawidłowo skalkulowanej oferty oraz uczciwej, fachowej i rzetelnej jej realizacji. Liczmy, że nasze meble trafią do Państwa domu aby cieszyć domowników swoim wyglądem jak  i bardzo wysoką jakością wykonania.

We wszystkich naszych działaniach opieramy się na grupie profesjonalnych i sprawdzonych pracowników odpowiedzialnych za obsługę, moment projektowania, etap produkcji aż po finał w postaci montażu mebli wykonanych na Państwa zamówienie. W codziennych obowiązkach korzystamy również z nowoczesnego oprogramowania, wspierającego projektowanie mebli (3D) i pozwalającego na indywidulne sprecyzowanie Państwa oczekiwań w zakresie aranżacji zarówno mebli jak i wnętrz pomieszczeń. Ułatwi to Państwu podjęcie właściwej decyzji, a nam pozwoli na profesjonalne wykonanie zlecenia klienta.

Nasze oferty dowolnych mebli na wymiar, pogrupowane są w kilku różnych wariantach cenowych, pozwalających możliwie idealnie dopasować się do Państwa założeń finansowych. Tym samym, otwieramy naszym klientom szanse elastycznego wyboru właściwych mebli, bez konieczności przeglądania całej dostępnej oferty. Ułatwi to i przyspieszy trafny wybór, a tym samym oszczędzicie Państwo swój cenny czas i energię, którą będziecie mogli sprezentować swoim bliskim, rodzinie, znajomym.

Bardzo szeroki i stale poszerzany asortyment stosowanych materiałów w naszych indywidualnych realizacjach mebli na wymiar i kuchniach na zamówienie, pozwala nam już na etapie projektowania mebli na swobodne dostosowanie się do wymagań Państwa oraz potrzeb i uwarunkowań pomieszczeń do których trafią wybrane meble. Jest to nieodzowne w codziennym praktycznym wykorzystaniu mebli, stworzonych głównie z myślą ich maksymalnej funkcjonalności przy jednoczesnym zachowaniu ich wyjątkowych walorów estetycznych.

Dlatego też nasze meble wykonane na zamówienie mogą być standardowo wyposażone między innymi w systemy szuflad i okucia z dożywotnią gwarancją renomowanej austriackiej firmy Blum – lidera profesjonalnych rozwiązań w nowoczesnych kuchniach.
Dzięki temu między innymi, nasze meble kuchenne spełniają możliwie najwyższe wymagania jakościowe, które potwierdzone są indywidualnym certyfikatem jakości – dołączanym do wyprodukowanych przez nas mebli i wręczany Państwu w trakcie odbioru swoich upragnionych mebli.

gwarancja najwyższej jakości

 

Tworzenie profesjonalnych i unikalnych kuchni na wymiar daje nam również możliwość idealnego wkomponowania dowolnych urządzeń AGD. Zarówno w wersji wolnostojącej jak też do zabudowy w meblach kuchennych. W naszych realizacjach korzystamy z renomowanych i sprawdzonych na rynku firm, takich jak Bosch, Smeg, Siemens, Miele, Electrolux, Samsung i innych popularnych marek. Jednak wybór konkretnej marki pozostawiamy w gestii Państwa decyzji oraz indywidualnych preferencji i upodobań.

W ofercie naszej firmy, klienci znajdą również możliwość wykonania całościowej usługi związanej z przygotowaniem kuchni i innych pomieszczeń pod montaż mebli na wymiar. Zajmiemy się kompleksowym remontem mieszkania, jak też wykonamy pełną aranżację i wykończenie dowolnego wnętrza w Państwa mieszkaniu lub domu. Profesjonalna ekipa remontowa i wykończeniowa zapewni szybki, sprawny i atrakcyjny cenowo konieczny remont lub wykończenie mieszkania pod klucz. Naszą specjalnością są kompleksowe wykończenia mieszkań ze stanu deweloperskiego – realizowane od momentu projektowania i aranżacji, poprzez właściwe prace wykończeniowe, aż do montażu przygotowanych mebli na wymiar.

Dzięki połączeniu tych usług, dajemy Państwu możliwość ograniczenia wykonawców, możliwość skrócenia czasu koniecznej inwestycji oraz oszczędność środków finansowych. Zwiększa to również bezpieczeństwo i pewność dobrze wykonanych,  niezbędnych prac remontowo-wykończeniowych w mieszkaniu lub w domu. Jedna solidna i sprawdzona ekipa w Twoim domu !


Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym salonie mebli kuchennych mieszczącym się w Warszawie przy ul. Muszyńskiej 25 (wjazd od Okrężnej) lub zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z naszym sympatycznym konsultantem pod warszawskim numerem (22) 742 16 06  lub dzwoniąc pod numer komórkowy 509 541 136

Z naszej strony postaramy się udzielić Państwu wszelkich potrzebnych i niezbędnych informacji dotyczących sposobu zaprojektowania, wykonania i montażu mebli kuchennych oraz innych mebli na wymiar, produkowanych przez naszą firmę.

STUDIO MEBLI KUCHENNYCH WARSZAWA – STYL DOM MIX

 

W wolnej chwili namawiamy również do skorzystania z informacji zamieszczonych na naszej stronie firmowej, gdzie doradzamy w jaki sposób rozpocząć planowanie zakupu nowej kuchni. Pomagamy dobrać właściwe materiały i doradzamy na co w pierwszej kolejności zwracać uwagę podczas projektowania i urządzania mieszkania. Wszystko to znajdziecie w  przygotowanym specjalnie dla Państwa Poradniku – meble na zamówienie