Ocena użytkowników:  / 1
SłabyŚwietny 

Meble na zamówienie. Porady jak wybrac dobre meble?Stworzenie mebli wg indywidualnych wymagań klientów jest procesem złożonym i uzależnionym w głównej mierze od precyzyjnego przygotowania projektu mebli na wymiar

Za prawidłowy i zgodny z potrzebami klienta projekt odpowiada zespół profesjonalistów i to od ich inwencji, kreatywności i doświadczenia zależy efekt końcowy czyli unikatowe i niepowtarzalne kuchnie na wymiar. Każdy przygotowany mebel na zamówienie.

Na początek nasi fachowcy dokonają niezbędnych pomiarów, a następnie wspólnie ustalimy koncepcję estetyczną i Państwa wizję wyposażenia danego pomieszczenia. Następnie nasz zespół projektantów wykorzystując specjalistyczne oprogramowanie 3D przygotuje dokładną aranżację pomieszczenia w oparciu o ustalone założenia lub też na podstawie dostarczonego gotowego projektu. Makieta dowolnie zaprojektowanej kuchni na monitorze komputera, będzie dość obrazowo ukazywać jej przyszły wygląd, który klient może zaakceptować lub zażyczyć sobie stosownych zmian, niezbędnych aby projekt spełnił jego wszystkie potrzeby i założenia.

Meble na zamówienie. Właściwy ich dobór i praktyczne rady.Meble na zamówienie. Właściwy ich dobór i praktyczne rady.Meble na zamówienie. Właściwy ich dobór i praktyczne rady.

Przygotowane indywidualnie meble na wymiar wyceniamy zarówno w oparciu o szczegółowy projekt, jak też oferujemy bezpłatne jego wykonanie w momencie realizacji projektu w naszej firmie. Koszt projektu jest odliczany do ceny mebli. Daje to Państwu możliwość nie ponoszenia dodatkowych zbędnych kosztów, a tym samym koszt całości wykonania mebli kuchennych i innych mebli przygotowanych na Państwa zamówienie sprowadza się do ceny materiałów i ewentualnego kosztu montażu.

Bardzo istotnym elementem mebli jest ich właściwy i profesjonalny montaż, bez którego nasza nowa kuchnia na wymiar może stracić wiele ze swojego uroku. Źle zmontowane elementy będą razić nas swoim widokiem, a w codziennym użytkowaniu spowodować może kolejne pojawiające się usterki. Dlatego też poza samym projektem i solidnym wykonaniu, do osiągnięcia pełnej satysfakcji w kolejnym etapie realizacji zamówienia, potrzebujemy fachowego montażu mebli na wymiar. Zaznaczyć koniecznie należy, że sam koszt montażu bywa często znikomą częścią całości poniesionych wydatków i dlatego też, polecamy abyście Państwo korzystali wyłącznie ze sprawdzonych fachowców i ekip montażowych.

Meble na zamówienie i meble na wymiar.Meble na zamówienie i meble na wymiar.Meble na zamówienie i meble na wymiar.

Nasze doświadczenie w tym zakresie, poparte realizacją setek kuchni dla naszych klientów, jest najlepszą gwarancją Państwa zadowolenia z zamówionych kuchni. Salon mebli kuchennych, w których możecie Państwo obejrzeć nasze realizacje, przykladowe projekty i wykończone kuchnie na wymiar, mieści się w Warszawie przy ul. Muszyńskiej 25.

Przeczytaj również Poradnik - meble do kuchni