Ocena użytkowników:  / 4
SłabyŚwietny 

Meble do kuchni. Porady i sugestie dotyczące kuchni na wymiar.O wyjątkowej kuchni na wymiar marzy każda pani domu. W sklepach znajdziemy wiele gotowych kuchni ale często ich jakość oraz bardzo mała praktyczna możliwość dopasowania do naszych pomieszczeń, decyduje o tym, że środki, które inwestujemy w naszą wymarzoną kuchnię nie są adekwatne do efektów oraz naszych potrzeb.

Projektanci w szybki sposób pomogą i doradzą, jakie meble na zamówienie będą pasować do naszego klimatu kuchni. Dzięki właściwej aranżacji mebli kuchennych na wymiar uzyskamy maksymalnie funkcjonalną powierzchnię do wszelkich prac kuchennych. Dobór właściwie zaprojektowanych i profesjonalnie wykonanych mebli jest jedyną gwarancją wymarzonej kuchni.

Meble do kuchni i kuchnie na wymiar. Jaką kuchnie wybrać? Meble do kuchni i kuchnie na wymiar. Jaką kuchnie wybrać?Meble do kuchni i kuchnie na wymiar. Jaką kuchnie wybrać?

Dzisiaj zarówno materiały jak i różnorodność pomysłów pozwoli nam cieszyć się niepowtarzalną indywdualnie wykonaną kuchnią. Najczęściej spotykanym dziś materiałem w zabudowach do kuchni są płyty MDF – rodzaj trwałej, sprasowanej pod wysokim ciśnieniem, płyty pilśniowej. Płyty te pokrywane są folią PCV, również fornirem ale z reguły wykańczane są lakierami o wysokim połysku, choć są klienci preferujący maty lub półmaty. Dobór możliwych kolorów użytych do producji dowolnych mebli na wymiar jest praktycznie nie ograniczony. Klienci mają także możliwość użycia innych materiałów, takich jak drewna lite – dąb, czereśnia, olcha, brzoza. jesion, mahoń i orzech. Często stosowanym materiałem do wykonania kuchni na zamówienie są płyty wiórowe pokryte okleina naturalną. Jest to ekonomiczny ale zarazem wytrzymały i sprawdzający się w naszych kuchniach materiał.

Meble do kuchni i kuchnie na wymiar. Jaką kuchnie wybrać?Meble do kuchni i kuchnie na wymiar. Jaką kuchnie wybrać?Meble do kuchni i kuchnie na wymiar. Jaką kuchnie wybrać?

W kuchniach wykonanych na zamówienie, bardzo często wykorzystuje się nowoczesne materiały takie jak: metale – aluminium, kamień w blatach kuchennych - granit,corian, konglomerat oraz szkło klasyczne i zdobione czy też plexi. Te dodatkowe nowoczesne elementy wzbogacają estetykę naszych mebli, często mając decydującą rolę w odbiorze gotowej już kuchni, jak również to te właśnie nowoczesne elementy powodują, że nasze kuchnie na wymiar są tak atrakcyjna i niepowtażalna.

Kuchnie na zamówienie dają również możliwość doboru indywidualnego wyposażenia szafek w praktyczne systemy cargo, szuflady z systemem pełnego wysuwu i hamulca. Także zastosowania nowoczesnych zawiasów, dających możliwość otwierania drzwi pod dowolnym kątem (135o,180o). Oferta takich udogodnień dla pani domu jest wyjątkowo bogata i ograniczona jest wyłącznie kreatywnością oraz wolnym dostępnym miejscem w kuchni. Meble na wymiar to idealny sposób na stworzenie pięknej, przytulnej kuchni, a zarazem bardzo funkcjonalnej i odpowiadającej indywidualnym potrzebom.

Więcej informacji na temat projektowania, produkcji i montażu kuchni na wymiar, znajdziecie Państwo na naszych stronach Poradnik - meble na zamówienie